ua ru

In Service We Trust!

Сервіс Запитання / Відповіді

Сервіс запитання/відповіді - це своєрідна онлайн книга відгуків, скарг та пропозицій, що дозволяє своєчасно реагувати на питання, побажання та скарги Ваших клієнтів.

 

Що відбувається з даними?

Всі дані, які ми отримуємо від Вас використовуються лише для функціонування сервісу Revizion. Дані Ваших клієнтів зберігаються на наших серверах і не передаються третім особам.

 

Яким чином підключається сервіс?

Підключення сервісу Revizion відбувається шляхом впровадження API коду в Ваш персональний код магазину, ресторану тощо.  Вам залишиться зробити індивідуальні налаштування (період, сповіщення) саме під Вашу сферу бізнесу.  Підключення сервісу займає не більше 30 хвилин.

 

Чи підійде сервіс Revizion до програмного забезпечення мого інтернет-магазину?

Звісно. Наш сервіс відгуків сумісний зі всіма типами програмного забезпечення інтернет-магазинів.

 

Яким чином я дізнаюсь про запитання своїх клієнтів?

Клієнти задають питання на Вашій персональній сторінці (www.revizion.ua/yourname) і Ви моментально отримуєте запитання на свій e-mail. Завдяки тому, що клієнт залишає свої контактні дані (e-mail, телефон) він відразу буде проінформований про Вашу відповідь. 

 

Де буде розміщена сторінка з відгуками?

Відгуки будуть розміщені на окремій сторінці нашого сервісу та у Вас на сайті. Також, у Вас та Ваших клієнтів буде можливість поділитись даними відгуками у соціальних мережах.