Всеукраїнський сервіс правдивих відгуків та оцінки якості!

ЗБІЛЬШУЙТЕ ПРОДАЖІ
Ваших товарів та послуг

Отримуйте відгуки від реальних клієнтів за допомогою сервісів Revizion

+15%

до конверсії

+20%

до загального обороту

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО!
revizion

Як це працює?

Де планується використання?

Клієнт робить замовлення у Вашому інтернет-магазині

Після отримання замовлення наша система відправляє клієнту e-mail с проханням залишити відгук та оцінити сервіс. Близько 10-15% клієнтів залишають відгуки

Клієнт залишає відгук, який одразу потрапляє на сайт або модерацію (якщо відгук негативний). В якості подяки є можливість надіслати клієнту подарунок (наприклад, знижку)

Ви отримуєте достовірну інформацію про Ваш інтернет-магазин та товари. А також збільшуєте кількість нових клієнтів! Навіть, якщо Ви не маєте власного сайту, ми створимо персональну сторінку, де будуть відображатись всі відгуки.

Гість робить замовлення у Вашому ресторані

Далі гість сканує QR-код або переходить за коротким унікальним посиланням з тейбл-тенду (наприклад, reviz.me/link). Також можливе розміщення на флаєрі, візитівці чи іншому рекламному носії закладу.

Залишений відгук потрапляє на Ваш сайт або модерацію (якщо негативний). Також Ви одразу отримуєте повідомлення на e-mail з цим відгуком та контактами гостя. В якості подяки є можливість надати подарунок (наприклад, знижку або каву)

Ви отримуєте достовірну інформацію про Ваш ресторан, обслуговування персоналом, якість страв. А також збільшуєте кількість нових клієнтів! Навіть, якщо Ви не маєте власного сайту, ми створимо персональну сторінку, де будуть відображатись всі відгуки.

Клієнт робить замовлення у Вашій компанії

Залишити відгук можливо як через e-mail запит, так і через QR-код або коротке посилання. Також, через особистий кабінет, Ви можете відправити запит на відгук в ручному режимі.

Залишений відгук потрапляє на Ваш сайт або модерацію (якщо негативний). Також Ви одразу отримуєте повідомлення на e-mail з цим відгуком та контактами гостя. В якості подяки є можливість надати подарунок (наприклад, знижку)

Ви отримуєте достовірну інформацію про Вашу компанію та якість надання послуг. А також збільшуєте кількість нових клієнтів! Навіть, якщо Ви не маєте власного сайту, ми створимо персональну сторінку, де будуть відображатись всі відгуки.

Клієнт здійснює покупку у Вашому магазині

Після розрахунку клієнту пропонується залишити відгук та оцінити сервіс шляхом сканування QR-коду або копіюванням посилання. Близько 10-15% клієнтів залишають відгуки

Залишений відгук потрапляє на Ваш сайт або модерацію (якщо негативний). Також Ви одразу отримуєте повідомлення на e-mail з цим відгуком та контактами гостя. В якості подяки є можливість надати подарунок (наприклад, знижку)

Ви отримуєте достовірну інформацію про Ваш магазин та товари. А також збільшуєте кількість нових клієнтів! Навіть, якщо Ви не маєте власного сайту, ми створимо персональну сторінку, де будуть відображатись всі відгуки.

Що Ви отримаєте після підключення?

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖІВ
ВІД НОВИХ КЛІЄНТІВ

Близько 70% користувачів читають відгуки перед тим, як зробити замовлення. Наявність відгуків про товари, інтернет-магазин, ресторан — найкращий стимул для покупки!

ЛОЯЛЬНІСТЬ
КЛІЄНТІВ

Клієнти довіряють більше відгукам від інших людей, ніж інформації від самой компаніі. Прислухайтесь до думок Ваших реальних клієнтів та вдосконалюйте рівень свого сервісу підвищуйте лояльність та довіру!

ВИЯВЛЕННЯ СИЛЬНИХ та
СЛАБКИХ СТОРІН БІЗНЕСУ

Якісний сервіс — Ваша секретна зброя! Використання зворотньго зв’язку чудова можливість для виявлення переваг та усунення недоліків у будь-якому бізнесі.

МОТИВАЦІЯ ДО ПРОДАЖІВ
ВІД ІСНУЮЧИХ КЛІЄНТІВ

Наша система дозволяє за кожен залишений відгук віддячити подарунком (знижка, кава тощо). Подяка за відгук значно підвищує ймовірність повторного замовлення!

Для кого це актуально?

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ та
ОНЛАЙН-СЕРВІСИ

Перед тим, як купити товар чи послугу, близько 80% людей читають відгуки про магазин. І в більшості випадків довіряють відгукам на сторонніх сервісах, а ніж самому інтернет-магазину. Наявність реальних відгуків збільшує конверсію магазину до 20%

БУДЬ-ЯКІ СФЕРИ
ПОСЛУГ

Можливість декількох варіантів оцінювання (e-mail, унікальне посилання, QR-код), дозволяє використовувати сервіс у будь-яких сферах (лікарні, салони краси, навчальні заклади тощо)

РЕСТОРАНИ, КАФЕ та
РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Сервіс у ресторанах відіграє особливу роль. І дуже важливо отримати реальні відгуки від Ваших гостей. Навіть якщо у Вас немає сайту, підключившись до нас, для Вас буде створена сторінка, де Ви зможете читати реальні відгуки про Ваш заклад

ОФЛАЙН-МАГАЗИНИ та
СУПЕРМАРКЕТИ

Тримайте зв’язок та цікавтесь думкою кожного Вашого клієнта. Наш сервіс дозволить Вам збирати оцінки та відгуки від реальних покупців Вашого магазину. І, що важливо, одразу отримати e-mail про відгук з контактами клієнта

В чому наша унікальність?

revizion

100% РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ!

Оцінити сервіс мають можливість лише реальні споживачі Ваших товарів та послуг. Сам процес перевірки відгуків знаходиться під контролем наших спеціалістів.

revizion

Простота інтеграції та мобільність

Користуватись системою можливо як з ПК так і з мобільних пристроїв незалежно від програмного забезпечення.

revizion

Детальна статистика

Перегляд інформації щодо відгуків надається у вигляді графіків та діаграм.

Можливості сервісу

100%
ДОСТОВІРНІСТЬ!

Залишити відгук мають можливість клієнти, які реально користувались Вашими послугами або купували товар. Наші спеціалісти ретельно перевіряють кожен відгук.

ІНТЕГРАЦІЯ в
БУДЬ-ЯКУ СИСТЕМУ

Простий варіант інтеграції дає можливість інтегрувати сервіс в будь-яку системи CMS шляхом вставки простого коду.

АДАПТИВНІСТЬ
під мобільні пристрої

Сайтом зручно користуватися як з ПК, так і з мобільного пристрою чи планшету.

ПЕРСОНАЛЬНА
СТОРІНКА

Відгуки можуть відображатися як на Вашому сайті , так і на окремій сторінці сервісу Revizion, що доступна кожному за коротким посиланням.

БЕЗЛІЧ ВІДГУКІВ
одразу після підключення

Маючи e-mail ваших клієнтів Ви можете відправити їм запит на оцінку з особистого кабінету і одразу отримати перші відгуки.

ПОДЯКА
за відгук

За Вашим бажанням, можлива автоматична відправка на e-mail подарунку за залишений відгук, наприклад, купон на знижку.

МИТТЄВЕ ІНФОРМУВАННЯ
про новий відгук

При появі нового відгуку про Вашу компанію Ви одразу отримаєте повідомлення на Ваш e-mail з контактами клієнта, для своєчасного реагування та відповіді.

МОДУЛЬ
ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ

Своєрідна онлайн книга відгуків, скарг та пропозицій від Ваших клієнтів!

Наші клієнти

декілька слів про сервіс revizion.ua

Revizion - це незалежний український сервіс, який збирає реальні відгуки про заклади, компаніях, блогерів. Ми допомагаємо власникам компаній побачити свої товари і послугами очима клієнтів.

Що ми робимо?

Систему Revizion можна впровадити в будь-яку CMS. Після вставки простого коли на вашому сайті з`явиться блок для відгуків. Якщо у вас немає сайту, ми створимо персональну сторінку закладу на Revizion.ua.

Після цього ми генеруємо QR-код і коротку посилання. Пропонуйте її відвідувачам (залишайте наклейки на столі, друкуйте на тейбл-тенти, відправляйте на e-mail) і отримуйте відгуки.

Через персональний кабінет ви зможете збирати статистику по отриманих коментарів і робити поштову розсилку. Там же можна налаштувати відправку бонусів або знижок в якості подяки за відгук.

Кому буде корисний Revizion?

Найчастіше до нас звертаються власники кафе, ресторанів і магазинів. Але ми раді бачити в наших рядах всіх, хто продає товари і послуги: готелі, салони краси, медичні центри, турагентства, приватних підприємців.

Сервіс відгуків корисний і компаніям-новачкам, і тим, хто вже закріпився на ринку. У першому випадку ви отримаєте об`єктивний фідбек про свою роботу. У другому - відстежити реакцію відвідувачів: чи сподобалося нове блюдо від шефа? Привітний чи адміністратор? Так само уважний лікар?

Принцип: тільки чесні відгуки

Ми публікуємо всі відгуки - і хвалебні, і гнівні. Головне - щоб вони були від реальних відвідувачів. Щоб все було прозоро і чесно, ми:

1. Виявляємо і блокуємо фейків.

2. Повідомляємо адміністрації закладів про негативні відгуки.

Зараз ми отримуємо приблизно 300 відгуків в тиждень. Перед публікацією відгуків на сайт ми читаємо кожен. Якщо помічаємо ознаки замовного коментаря, то дзвонимо відвідувачеві і уточнюємо нюанси. О котрій годині відвідували заклад? Який був рахунок? Хто обслуговував? Часто фейки залишають недійсний номер телефону або плутаються у відповідях.

Коли компанія отримує низьку оцінку, ми дзвонимо її менеджеру, щоб той зміг оперативно відповісти на зауваження клієнта. Якщо потрібно підібрати правильні слова, щоб пояснити ситуацію або принести вибачення, ми допоможемо.

У будь-якому випадку, на сайт з відгуками потрапляють всі правдиві коментарі - і з високою оцінкою, і з низькою.

Безкоштовно для державних організацій

Ми хочемо допомагати не тільки приватному бізнесу і його клієнтам. Наша місія - створити справедливий сервіс зворотного зв`язку в різних галузях по всій Україні. Тому Revizion безкоштовний для госорганизаций: університетів, поліклінік, перевізників громадського транспорту.

Зараз найактивніше сервіс працює в Києві, Львові та Житомирі. До кінця 2019 роки ми плануємо підключити закладу з безлічі інших міст України.

Наша мета - щоб завдяки Revizion кави в кав`ярнях залишався смачним, номери в готелях були чистими, а міські автобуси - безпечними. Якщо хочете знати, як ставляться клієнти до вашого сервісу, - ласкаво просимо!

Дякуємо!

Наші менеджери зв`яжуться з Вами в найкоротший термін.

Помилка!

Сбробуйте ще раз